KLAIPĖDOS REGOS UGDYMO CENTRAS

 Biudžetinė įstaiga, Baltijos pr. 31, LT-94130 Klaipėda, tel./faks.: (8 46) 34 60 33, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300044804 
Klaipėdos herbas

Komisijos ir darbo grupės

REGOS UGDYMO CENTRO SAVIVALDOS INSTITUCIJOS

  • Regos ugdymo centro taryba
  • Darbo taryba
  • Tėvų taryba
  • Mokytojų taryba
  • Metodinė taryba
  • Specialiojo ugdymo metodinė taryba
  • Vaiko gerovės komisija
  • Korupcijos prevencijos darbo grupė
  • Viešųjų pirkimų komisija
     

Įstaigos darbo taryba:

  1. Roma Jokubaitienė, tiflopedagogė – tarybos pirmininkė
  2. Jolanta Vilčinskienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja – tarybos sekretorė

Nariai:

  1. Vaida Jurevičienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja
  2. Algis Nekrevičius, socialinio ugdymo skyriaus programų dalyvis
  3. Valdas Glaveckas, socialinio ugdymo skyriaus programų dalyvis
  4. Laima Lučiūnienė, socialinio ugdymo skyriaus programų dalyvė
  5. Ilona Urnikienė, socialinio ugdymo skyriaus ugdytinės mama
  6. Simona Paulauskienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtinio mama
  7. Giedrė Paulauskienė, tėvų komiteto atstovė
     

Darbo taryba:

  1. Ina Mažeikienė, tiflopedagogė – tarybos pirmininkė
  2. Vanda Sėlenienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja
  3. Reda Lidžiuvienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja
     

Tėvų komitetas:

  1. Inga Savickienė, pirmininkė – ,,Liūtukų” grupė
  2. Giedrė Paulauskienė, sekretorė – ,,Pelėdžiukų” grupė
  3. Simona Paulauskienė, narė – ,,Ežiukų” grupė
  4. Aušra Venienė, narė – ,,Šarkiukų” grupė
  5. Lina Čėsnienė, narė – ,,Žiogelių” grupė 

Mokytojų metodinė taryba:

  1. Regina Viršilienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja – tarybos pirmininkė
  2. Rūta Vaitkutė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja – tarybos sekretorė
  3. Vanda Sėlenienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja
  4. Laima Bukauskaitė, tiflopedagogė
  5. Zita Jakienė, neformaliojo ugdymo mokytoja (kūno kultūra ir judesio korekcija)

Specialiojo ugdymo metodinė taryba:

  1. Regina Bytautienė, socialinio ugdymo skyriaus vedėja – grupės pirmininkė
  2. Viktorija Paimbrekytė-Jonauskienė, tiflopedagogė – grupės sekretorė
  3. Audronė Beinorienė, logopedė
  4. Bronė Venienė, tiflopedagogė
  5. Ina Mažeikienė, tiflopedagogė
  6. Daiva Katkienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja
  7. Zita Jakienė, neformaliojo ugdymo mokytoja (kūno kultūra ir judesio korekcija)
     

Vaiko gerovės komisija:

  1. Laima Glaveckienė, direktorė, komisijos pirmininkė
  2. Rūta Vaitkutė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja – komisijos sekretorė
  3. Regina Bytautienė, socialinio ugdymo skyriaus vedėja
  4. Bronė Venienė, tiflopedagogė
  5. Regina Viršilienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja
  6. Vaiva Butvidienė, logopedė
  7. Ina Mažeikienė, tiflopedagogė
  8. Daiva Katkienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja
     

Korupcijos prevencijos darbo grupė:

  1. Virginija Paplauskienė, bendrosios praktikos slaugytoja - grupės pirmininkė
  2. Bronė Venienė, tiflopedagogė
  3. Lina Gavrilovaitė, duomenų koordinavimo ir planavimo specialistė
  4. Jolanta Vilčinskienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus mokytoja
     

Viešųjų pirkimų komisija:

  1. Regina Viršilienė, ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja - komidijos pirmininkė,
  2. Regina Bytautienė, socialinio ugdymo skyriaus vedėja
  3. Daiva Jucevičienė, raštinės vedėja
  4. Lina Gavrilovaitė, duomenų koordinavimo ir planavimo specialistė
  5. Virginija Paplauskienė, bendrosios praktikos slaugytoja