Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos universitetui už galimybę dalyvauti 14-ajame socialinės integracijos festivalyje „Aš neabejingas, o tu“. Buvo prasminga ir įkvepianti patirtis, leidusi vaikams ne tik pažinti pojūčių pasaulį, bet ir ugdyti empatiją, atvirumą bei supratimą žmonėms su skirtingais gebėjimais.
Džiaugiamės galėję būti šios iniciatyvos dalimi.
Mūsų įstaigą festivalyje atstovavo:
direktorė Regina Viršilienė, tiflopedagogės Viktorija Paimbrekytė Jonauskienė, Ina Mažeikienė, Laima Bukauskaitė, socialinė darbuotoja ir tiflopedagogė Alina Glybina.
Ačiū už šiltą priėmimą ir vertingas patirtis! ![]()
![]()