KLAIPĖDOS REGOS UGDYMO CENTRAS

 Biudžetinė įstaiga, Baltijos pr. 31, LT-94130 Klaipėda, tel./faks.: (8 46) 34 60 33, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300044804 
Klaipėdos herbas

KŪRYBINĖS- TEATRINĖS VEIKLOS PROJEKTAS

,,Garsų, spalvų ir pasakų šaly“

 

Projekto aktualumas. Meninė veikla – universali vaiko visuminio ugdymo priemonė. Ji atveria plačias galimybes pajausti ir stebėti grožį, žadinti poreikį bendrauti su menu ir jį kurti. Dėl savo įvairumo ir universalumo meninė veikla yra savita ir nepamainoma pažinimo forma. Meninė veikla lavina kūrybines galias , tenkina vaiko saviraiškos ir pažinimo poreikius, padeda vaikui pažinti ir išreikšti save pačiomis įvairiausiomis meno priemonėmis bei formomis: vaidinant, šokant, muzikuojant, kuriant dailės darbelius.

Projekto tikslas. Sudaryti sąlygas plėsti ir kaupti įvairios meninės veiklos – muzikos, dailės, vaidybos, šokio – bei įvairių meno priemonių, medžiagų ir technikų naudojimo patirtį.

Projekto uždaviniai:

  • vaikai mokysis įspūdžius ir patyrimą išreikšti judesiu, raiškia kalba, piešiniu;
  • ugdysis  pasitikėjimas savimi, teigiamos savęs vertinimo nuostatos;
    • formuosis kultūringo elgesio pradmenys
    • formuosis  tėvelių, vaikų ir pedagogų šilti tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo  santykiai.

 

Projekto dalyviai. Regos ugdymo centro pedagogai, ugdytiniai, jų tėvai(globėjai).

 

Projektą koordinuoja. Direktorė Laima Glaveckienė, Ikimokyklinio ugdymo skyriaus vedėja Regina Viršilienė.

 

Projekto vykdymo komanda. Neformaliojo ugdymo mokytoja Jūratė Šatkutė; auklėtojos: Daiva Katkienė, Vaida Jurevičienė, Jolanta Vilčinskienė,; tiflopedagogės: Roma Jokubaitienė, Danutė Balčiūnienė, meninio ugdymo mokytoja Loreta Aukštuolienė.

 

Projekto trukmė. 2019 m.sausis – 2019 m. gruodis.

Laukiami rezultatai. Vaikai labiau pasitikės savo jėgomis ir gebėjimais, drąsiai vaidins su tėveliais , draugais pasirinktas pasakas, muzikuos, pieš. Vaikai susidomės teatralizuota, menine veikla, noriai patys žais teatrą, lankysis su tėvais spektakliuose. Vaikai reikš savo jausmus ir išgyvenimus ne tik kalba, bet ir mimika, judesiu, daile, tapyba. Kurdami vaikai domėsis kūrybiniu procesu, patirs džiugių emocijų, ugdysis socialiniai, komunikavimo ir kiti gebėjimai.