KLAIPĖDOS REGOS UGDYMO CENTRAS

 Biudžetinė įstaiga, Baltijos pr. 31, LT-94130 Klaipėda, tel./faks.: (8 46) 34 60 33, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 300044804 
Klaipėdos herbas

 

 

RESPUBLIKINIO PILIETIŠKUMO IR SAVIRAIŠKOS PROJEKTO „PERSKAITYTI TAI, KAS NEPARAŠYTA NUOSTATAI

 

I SKYRIUS

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

 1. Respublikinis pilietiškumo ir saviraiškos projekto „Perskaityti tai, kas neparašyta“ (toliau – Projektas) nuostatai reglamentuoja tikslą, uždavinius, organizavimo ir dalyvavimo sąlygas.
 2. Projektą organizuoja Klaipėdos regos ugdymo centras, Baltijos pr. 31, Klaipėda, tel. (8 46) 346033, el. paštas:. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 3. Projekto nuostatai bus skelbiami įstaigos svetainėje – ruc.lt, Facebook uždaroje grupėje „Perskaityti tai, kas neparašyta“
 4. Projekto trukmė nuo 2024-02-20 iki 2024-11-29

 

II SKYRIUS

TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

 

 1. Projekto tikslas. Plėsti suvokimą apie Justino Marcinkevičiaus kūrybos svarbą Lietuvoje, taip išsaugant ryšį su tauta ir jo kūryba.
 2. Uždaviniai:
  • Justino Marcinkevičiaus kūryba atspindėti laikmečio laisvės ir žmogiškųjų vertybių asmeninius išgyvenimus;
  • Justino Marcinkevičiaus kūrybos vainiku, apjuosti visą Lietuvą;
  • skatinti bibliotekų, švietimo, kultūros įstaigų bendradarbiavimą;
  • pasitelkiant kūrybiškumą ir saviraišką parengti Justino Marcinkevičiaus kūrinio pristatymą.

 

III SKYRIUS

PROJEKTO DALYVIAI

 

 1. Kviečiame dalyvauti Lietuvos Respublikos švietimo įstaigas, viešąsias bibliotekas, kultūros įstaigas.

 

IV SKYRIUS

ORGANIZAVIMO IR DALYVAVIMO TVARKA

 

 1. Projektas vykdomas 2024 vasario 20 d. – 2024 lapkričio 29 d. Norintys dalyvauti projekte, užpildo paraišką (priedas) ir siunčia el. adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Visi klausimai dėl projekto taip pat gali būti pateikti tuo pačiu el. paštu. Atsiuntę dalyvio paraiška, kviečiame prisijungti prie uždaros Facebook grupės „Perskaityti tai, kas neparašyta“ https://www.facebook.com/groups/899478041959636.
 2. Dalyvio anketą užpildyti iki 2024-04-29.
 3. Įstaigos bendruomenė supažindina dalyvius su projekto nuostatais ir prisiima atsakomybę už sutikimą dėl filmavimo ir filmuotos medžiagos pateikimą projekto organizatoriams.
 4. Projekto dalyviai pasirenka Marcinkevičiaus literatūros kūrinį (eilėraštį, ištrauką iš poemų, dramų, dainą pagal poeto žodžius ir t.t.), paruošia iki 5 minučių kūrinio pristatymą ir įkelia medžiagą į uždarą Facebook grupę „Perskaityti tai, kas neparašyta“.
 5. Pristatymus įkelti iki 2024-10-15.
 6. Projekto organizatoriai – Klaipėdos regos ugdymo centro direktorė Laima Glaveckienė, Socialinio ugdymo skyriaus vedėja Regina Viršilienė, meninio ugdymo mokytoja ekspertė Loreta Aukštuolienė, vyriausioji socialinė darbuotoja Alina Glybina, tiflopedagogė metodininkė Viktorija Paimbrekytė – Jonauskienė.
 7. Iniciatorė ir idėjos sumanytoja – Regos ugdymo centro, Socialinio ugdymo skyriaus neformaliojo švietimo suaugusiems programų dalyvė Nijolė Teresė Monika Klimantavičienė, buvusi lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė. 
 8. Meninėje programoje dalyvauja – Regos ugdymo centro Socialinio ugdymo skyriaus neformaliojo švietimo suaugusiems programų dalyviai – Nijolė Teresė Monika Klimantavičienė, Gintaras Brazdeikis, Albertas Mumgaudis ir pedagogės – tiflopedagogė Laima Bukauskaitė, meninio ugdymo mokytoja Loreta Aukštuolienė, socialinio ugdymo skyriaus vedėja Regina Viršilienė.
 9. Projekto koordinatorė –Socialinio ugdymo skyriaus vedėja Regina Viršilienė.

 

V SKYRIUS

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

 1. Dalyvavimas šiame projekte reiškia autoriaus sutikimą su visomis Projekto sąlygomis.
 2. Padėkos raštai dalyviams bus išsiųsti nurodytu elektroniniu adresu.
 3. Projekto organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso nuostatus.

 

 

Priedas 1

 

 

RESPUBLIKINIO PILIETIŠKUMO IR SAVIRAIŠKOS PROJEKTO „PERSKAITYTI TAI, KAS NEPARAŠYTA

                                                                                                                    

DALYVIO PARAIŠKA

 

Įstaigos pavadinimas

 

Atsakingo asmens vardas, pavardė, pareigos, telefono Nr., el. pašto adresas.

 

Kūrinio (veiklos) pavadinimas

 

Dalyvio amžius

 

 

Socialiniai partneriai