Prisimenant lapkričio 28 d., minint Gerumo ir Tolerancijos dieną, Klaipėdos regos ugdymo centre buvo parodytas spektaklis „Mažojo princo kelionė po vertybių pasaulį“. Šis pasirodymas tapo simboliška dviejų metų kūrybinės kelionės pabaiga – kupina šilumos, draugystės ir bendrystės patirčių. Nuoširdžiai dėkojame Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigoms „Žuvėdra“, „Liepaite“ ir „Eglutė“, kurios atvyko į svečius ir kartu su vaikais dalyvavo šioje prasmingoje šventėje. Jūsų apsilankymas suteikė renginiui dar daugiau jaukumo ir džiaugsmo.
Dėkojame visiems pedagogams, tėvams ir partneriams, kurie prisidėjo prie šio respublikinio projekto — kūrė, palaikė, dalinosi idėjomis ir vertybėmis![]()
Tegul Mažojo princo mintys apie draugystę, atsakomybę ir empatiją gyvena mūsų kasdienybėje dar ilgai. ![]()